Діючі співробітники (періодичний або плановий скринінг)

Мета - тестування на детекторі брехні працюючих співробітників для встановлення вже скоєних ними, але ще не виявлених правопорушень - крадіжок, шахрайства, отримання «відкатів», передачі третім особам конфіденційної інформації тощо. Окрім того, перевірка на поліграфі працюючих співробітників є дуже дієвою профілактикою дій, здатних нанести збитки Вашій Компанії.

ПЕРЕВАГИ звернення до поліграфолога та ВІДМІННОСТІ від інших видів перевірок

Перевірка на детекторі брахні вже працюючих співробітників при своїй загальній зовнішній схожості, принципово відрізняється від перевірки на поліграфі кандидата на вакантну посаду та від перевірки під час розслідування.

 • При прийомі на роботу не стоїть за мету завдання встановити конкретні факти порушень, їх подробиці та причетних до цього осіб. Встановлюється наявність у кандидата певних факторів ризику для роботодавця. Часто для розуміння ситуації Замовнику достатньо тільки цієї інформації – саме вона стає для нього головною при прийнятті остаточного рішення про працевлаштування кандидата.
 • При проведенні розслідуваннь предмет перевірки (виявленого порушення) відомий. І більшість питань тесту на детекторі брехні пов'язані з конкретним порушенням.
 • Головне, що досягається при тестуваннях діючих співробітників - перевірка на поліграфі дозволяє виявити ще невідомі Замовнику факти вже скоєних співробітниками порушень, у тому числі й ті, які іншими способами виявити неможливо.

ПЕРЕВІРКА СПІВРОБІТНИКІВ на поліграфі ПРОВОДИТЬСЯ У НАСТУПНИХ ВИПАДКАХ

 • Планова перевірка працюючих співробітників.
 • Перевірка при звільненні працівника за власним бажанням або з ініціативи роботодавця.
 • Перевірка при переході працівника на іншу посаду або при переведенні до іншого підрозділу компанії.

ЦІЛІ ПЕРЕВІРКИ ПРАЦЮЮЧИХ СПІВРОБІТНИКІВ НА ДЕТЕКТОРІ БРЕХНІ

 • Виявлення ще невідомих кримінальних або дисциплінарних порушень і ступінь причетності до них конкретного співробітника.
 • Профілактика порушень.
 • Підкріплення у персоналу установки про «невідворотність покарання».
 • Припинення можливості тотального приховування порушеннь та їх слідів (пожежа, потоп, інсценування крадіжки третіми особами та ін.).
 • Отримання інформації про недоліки («дірки») в системі обліку товаро-матеріальних цінностей та безпеки підприємства.

ОСОБЛИВОСТІ ПЛАНОВОЇ ПЕРЕВІРКИ (СКРИНІНГУ) СПІВРОБІТНИКІВ НА ДЕТЕКТОРІ БРЕХНІ

Для досягнення цілей, зазначених вище, необхідно щоб:

 • тестування співробітників на детекторі брехні проводилося систематично;
 • співробітники чітко знали про обов'язковість і невідворотність перевірки;
 • співробітники НЕ ЗНАЛИ дату наступної перевірки.

ПЕРЕВІРКА СПІВРОБІТНИКІВ на поліграфі - СХЕМА НАШОЇ ОПТИМАЛЬНОЇ ВЗАЄМОДІЇ.

Кожна перевірка є унікальною і адресною. Для кожної посади чи категорії працівників формуються окремі тести та підбираються запитання, використовуються лише ті методики, які найкращим чином дозволять вирішити завдання, поставлені Замовником.

Для того, щоб наша співпраця була ефективною, прошу Вас пам'ятати про наступні важливі рекомендації.

Дуже важливо пояснити співробітникам, що тестування співробітників на детекторі брехні це:

 • для лояльного співробітника - прекрасна можливість ще раз показати себе з кращого боку, продемонструвати керівництву свою чесність, порядність, високі моральні якості та підтвердити свій статус довіреної особи;
 • для нелояльного співробітника - це «момент істини», який виявить всі порушення, незалежно від того, які зусилля було докладено до їх приховування.

Планову перевірку співробітників на поліграфі рекомендується проводити систематично.

 • Співробітники повинні знати, що перевірка обов’язково буде і одне це вже є надійним профілактичним фактором.
 • Питання для перевірки на поліграфі готуються індивідуально для кожної посади і, іноді, для окремого працівника, тому бажано підготувати орієнтовну інформацію про ті фактори ризику, які Ви вважаєте важливими на займаній ним посаді.
 • Тестові питання готуються за темами, які саме у Вас по ряду ознак викликають підозри і вимагають перевірки. Напрацьована та стандартизована тематика кадрових перевірок в кожному конкретному випадку може бути змінена чи доповнена тематикою питань, відповідно до особливостей підприємства, посадових обов'язків співробітників та іншої значущої для Замовника інформації.

У Вас виникли підозри щодо окремих працівників Вашої Компанії (отримання ними відкатів, робота на конкурентів, розкрадання тощо), але Ви не знаєте, як їх підтвердити чи спростувати?
Телефонуєте мені за телефонами, вказаними на сайті.
Ми з Вами зустрічаємось для обговорення тематики, ціни та порядку проходження перевірок тими працівниками, які викликають Вашу підозру.
Я підготовлюю тести з індивідуальними для кожного працівника питаннями.
Проводжу тестування працівників Вашої Компанії.
Надаю Вам роздруковані та підписані «Довідки» з повною інформацією, яка або підтверджує Ваші підозри, або ж спростовує їх!