Типи перевірок

Розслідування

Мета - встановити, хто саме з підозрюваних осіб прямо або опосередковано

Перевірка на детекторі брехні скорочує час та матеріальні витрати при розкритті таких злочинів як крадіжка, розкрадання, недостача, шахрайство, «злив» комерційної інформації, зловживання службовим становищем та інших дій, які наносять шкоду фінансовій стабільності та діловій репутації Компанії. Оперативність виявлення винних та припинення їх дій вирішальним чином впливає на можливість повернення власнику викрадених матеріальних цінностей або відшкодування іншої нанесеної шкоди.

Дуже часто перевірка на детекторі брехні є єдиним способом розкрити злочин. Особливо це характерно для виявлення відкатів, хабарів та інших злочинів, що мають обмежену кількість учасників, кожен з яких, в разі розкриття злочину ризикує понести покарання і тому максимально зацікавлений у приховуванні факту такого діяння. Навіть у тих випадках, коли він сам, з юридичної точки зору, є потерпілим


Поліграф при прийомі на роботу

Мета - профілактична перевірка на поліграфі, спрямована на відбір чесних та лояльних до Компаннії кандидатів

Поліграф при прийомі на роботу створює дієвий бар'єр для неблагонадійних кандидатів, які можуть завдати шкоди Компанії.
Перевірка на детекторі брехні при прийомі на роботу дозволяє об'єктивно вибрати із списку кандидатів чесних і лояльних співробітників, які за своїми морально-психологічними якостями відповідають запропонованій посаді.
Тільки перевірка на поліграфі встановлює ще на етапі співбесіди ті події в біографії кандидата, які ним не вказані в резюме або не зареєстровані в інформаційних базах даних.
Дозволяє виявити у кандидата наявність факторів ризику, несумісних з запропонованою вакансією.
Істотно знижує час та матеріальні витрати на перевірку кандидата.
Результати перевірки на детекторі брехні дозволяють об'єктивно прогнозувати поведінку кандидата в майбутньому.
Поліграф при прийомі на роботу різко знижує кількість зловживань в компанії.


Перевірка на поліграфі діючих співробітників

Мета - тестування на детекторі брехні вже працюючих співробітників

Перевірка на детекторі брехні вже працюючих співробітників при своїй загальній зовнішній схожості, принципово відрізняється від перевірки на поліграфі кандидата на вакантну посаду та від перевірки під час розслідування..

З того моменту, коли Ви вирішили звернутися до мене для проведення перевірок співробітників на поліграфі, ми з Вами стаємо партнерами і починаємо працювати для досягнення спільної мети з найменшими витратами та у найкоротші терміни. Кожна перевірка є унікальною і адресною. Для кожної розробляються окремі тести, готуються запитання та використовуються ті методики, які найкращим чином дозволять вирішити завдання, поставлені Замовником.


Перевірка на подружню зраду

Мета - спростувати або підтвердити підозри одного з партнерів у факті фізичної зради

Перевірка факту подружньої зради за допомогою детектора брехні дуже часто є єдиним способом, який або виявить факт зради, або підтвердить подружню вірність та дасть можливість зняти з себе необгрунтовані підозри і відновити нормальні довірчі відносини в парі.

Специфікою подружньої зради є те, що кожен з учасників цієї події зацікавлений в приховуванні такого факту і докладає значних зусилль для того, щоб подружня невірність залишилася таємницею. Тому зрада складно виявляється навіть такими дорогими способами, як зовнішнє спостереження, прослуховування телефонних розмов, контроль електронної пошти, смс-листування, та месенджерів.

Перевірка на детекторі брехні ДОМАШНЬОГО ПЕРСОНАЛУ

Мета - виявлення факторів ризику і фактів заподіяння матеріальної...

Мета - виявлення факторів ризику і фактів заподіяння матеріальної, фізичної і моральної шкоди людьми, максимально близько допущеними до Вас, Вашої сім'ї, Вашого особистого життя та Вашого майна. Іноді поліграфна перевірка – це єдиний спосіб запобігти загрозі і захистити себе і своїх близьких.


Перевірка на поліграфі ПІДЛІТКІВ

Мета - своєчасно виявити факти свідомого вживання наркотиків, алкоголю...

Мета - своєчасно виявити невідомі Вам факти з життя Ваших дітей, наприклад: вживання наркотиків, алкоголю, участі в азартних іграх, крадіжках та інших протиправних чи асоціальних діях. Тестування на детекторі брехні дозволяє виявити фактори ризику та вжити необхідних заходів, або, за необхідності, своєчасно звернутися по допомогу до психолога.


Захист честі та гідності

Мета - спростувати необгрунтовано висунуті Вам звинувачення

Мета - спростувати необгрунтовано висунуті проти Вас звинувачення, довести свою непричетність чи захиститися від наклепу. Дуже часто виникає ситуація, коли єдиним доступним способом захисту свого чесного імені, честі та гідності є тільки добровільна перевірка на поліграфі за власною ініціативою.