Подружня зрада

Мета - спростувати або підтвердити підозри щодо зради своєї "половинки".

Перевірка факту подружньої зради за допомогою детектора брехні дуже часто є єдиним способом, який або виявить факт зради, або ж підтвердить подружню вірність та дасть можливість зняти необгрунтовані підозри і відновити нормальні довірчі стосунки.

Специфікою подружньої зради є те, що кожен з учасників цієї події зацікавлений в приховуванні такого факту і докладає значних зусилль для того, щоб подружня невірність залишилася таємницею. Тому зрада складно виявляється навіть такими дорогими способами, як зовнішнє спостереження, прослуховування телефонних розмов, контроль електронної пошти, смс-листування, та месенджерів.

Наприклад, поодинокий факт зради дружини або чоловіка, які перебувають у відрядженні в іншому місті, самостійно виявити вкрай складно та, в принципі, практично неможливо. Але перевірка за допомогою детектору брехні встановлює або спростовує цей факт за лічені години.

Проте, навіть випадкова подружня зрада чоловіка або дружини часто запускає ланцюжки подій, які, в своєму подальшому розвитку, призводять до розриву відносин, психологічної травми та майнових втрат.

Але з іншого боку, суб'єктивні невиправдані підозри в зраді, що виникли у чоловіка або дружини, можуть не тільки викликати образу, психологічний дискомфорт в сім'ї, привести до неврозу, а й спровокувати вже реальну зраду. Що в сукупності створює нестерпні умови співіснування в сім'ї та нерідко призводить до розлучення. Хоча самої подружньої зради, що викликала початкові підозри, в реальності і не було... І в тому, і в іншому випадку перевірка на подружню зраду за допомогою детектора брехні дозволяє з'ясувати істину, і, в залежності від результату, вже обгрунтовано й усвідомлено, робити наступні кроки.

ПЕРЕВАГИ ПЕРЕВІРКИ НА ЗРАДУ НА ДЕТЕКТОРІ БРЕХНІ

  • Перевірка на детекторі брехні чоловіка або дружини часто є єдиним способом, який може об'єктивно підтвердити факт невірності або, навпаки, довести подружню вірність.
  • Результати перевірки подружньої зради на детекторі брехні мають високу достовірність завдяки застосуванню сучасного апаратно-програмного комп'ютерного обладнання, використання декількох методів перехресного тестування, підготовки індивідуальних тестів.
  • Перевірка подружньої зради на поліграфі займає відносно мало часу - на відміну від інших способів (стеження, контролю спілкування тощо), які вимагають тижнів і місяців.
  • Ціна послуги суттєво нижча, ніж вартість послуг детективних агентств.
  • Тестування стосовно подружньої зради на детекторі брехні дає відповіді на конкретні індивідуальні запитання Замовника та встановлює важливі для нього деталі.
ПІД ЧАС ПРОВЕДЕННЯ ПЕРЕВІРКИ НА ПОДРУЖНЮ ЗРАДУ НА ПОЛІГРАФІі

  • Підтверджується або спростовується факт подружньої зради. Я не передбачаю майбутнє і не займаюся ворожінням – тобто, яким буде подальше сімейне життя Замовника та Обстежуваної людини, я не прогнозую. Я працюю з пам’яттю людини, при цьому підтверджую правду та виявляю брехню у словах стосовно подій у минулому Обстежуваної людини.
  • Чітко визначається саме поняття зради, тому що сенс слова «зрада» у кожного свій. Одні і ті ж дії для однієї людини - це просто невинний флірт, а для іншого – вже зрада. При погодженні питань тесту, завжди уточнюється конкретне значення понять «зрада» або «подружня невірність» як для Замовника, так і для Обстежуваної особи.
  • У разі перевірки перед вступом до шлюбу, виявляється наявність таємних мотивів у майбутньої дружини або чоловіка. Такими мотивами можуть бути бажання заволодіти грошима, житлом, вирішення питань громадянства або проживання, бажання «легалізувати» вагітність від іншого чоловіка та інші.
  • Питання тестів по тематиці подружньої зради досить специфічні і делікатні, тому їх формулювання, спочатку узгоджені з Замовником, можуть бути скориговані після передтествої бесіди з обстежуваноє особою і тому інколи вимагають повторного погодження.
ПЕРЕВІРКА НА ЗРАДУ на детекторі брехні - ДОБРОВІЛЬНІСТЬ

  • Перевірка на подружню зраду на детекторі брехні проводиться, як і всі інші типи тестувань, тільки за добровільної згоди.
Перед тестуванням поліграфолог в обов'язковому порядку пояснює процедуру, порядок проходження перевірки та принцип роботи поліграфа, права та обов’язки і обговорює протипоказання

ПЕРЕВІРКА НА ПОДРУЖНЮ ЗРАДУ – СХЕМА НАШОЇ ОПТИМАЛЬНОЇ ВЗАЄМОДІЇ.

У Вас виникли підозри щодо Вашої «половинки», але Ви не знаєте, як їх підтвердити чи спростувати?
Телефонуєте за телефонами, вказаними на сайті.
Ми з Вами зустрічаємось для обговорення ситуації, яка у Вас склалася.
Я підготовлюю тести з індивідуальними запитаннями.
Проводжу тестування.
Надаю Вам «Довідку» з об'єктивним висновком, чи праві Ви були у підозрах на адресу своїє «половинки», чи помилялися!