Прийом на роботу (вхідний скринінг)

Мета - профілактична перевірка на поліграфі, спрямована на відбір чесних та лояльних до Компаннії кандидатів, які відповідають запропонованій їм посаді і не несуть будь-яких факторів ризику для роботодавця. У той же час скринінг є дуже дієвим бар'єром для неблагонадійних кандидатів, здатних в майбутньому завдати шкоди Компанії.

ПЕРЕВАГИ звернення до поліграфолога:

  • Поліграф при прийомі на роботу створює дієвий бар'єр для неблагонадійних кандидатів, які можуть завдати шкоди Компанії.
  • Перевірка на детекторі брехні при прийомі на роботу дозволяє об'єктивно вибрати із списку кандидатів чесних і лояльних співробітників, які за своїми морально-психологічними якостями відповідають запропонованій посаді.
  • Тільки перевірка на поліграфі встановлює ще на етапі співбесіди ті події в біографії кандидата, які ним не вказані в резюме або не зареєстровані в інформаційних базах даних.
  • Дозволяє виявити у кандидата наявність факторів ризику, несумісних з запропонованою вакансією.
  • Істотно знижує час та матеріальні витрати на перевірку кандидата.
  • Результати перевірки на детекторі брехні дозволяють об'єктивно прогнозувати поведінку кандидата в майбутньому.
  • Поліграф при прийомі на роботу різко знижує кількість зловживань серед співробітників Компанії.

ОСНОВНІ ТЕМИ ПЕРЕВІРКИ

Нижче перераховані основні (стандартизовані) теми, за якими проводяться тестування на поліграфі при прийомі на роботу. Залежно від запропонованої посади, специфіки підприємства і побажань Замовника, можливо доповнити список питань для перевірки або навпаки прибрати неактуальні теми без шкоди для якості тестування при прийомі на роботу. Можливо підібрати тематику виключно за побажанням Замовника.

№-з/п
ТЕМА ПИТАНЬ
ПЕРЕВАГИ ДЕТЕКТОРА БРЕХНІ ПЕРЕД ІНШИМИ МЕТОДАМИ
1
Справжність наданих кандидатом документівВиявляє підроблені документи, фальшиві записи в трудовій книжці, «куплені» дипломи та ін. У тому числі ті документи, перевірка яких іншими методами неможлива.
2
Вчинення кандидатом у минулому умисних дій на шкоду роботодавцям.Виявляє випадки звільнення кандидата з негативних причин.
3
Наявність у минулому проблем у спілкуванні з колегами.Виявляє здатність кандидата вчиняти умисні дії, направлені на нанесення будь-якої шкоди підприємству (матеріальної, репутаційної тощо…).
4
Отримання незаконного доходуВиявляє факти отримання хабарів та «відкатів», участь у різноманітних схемах незаконного збагачення за рахунок зловживання можливостями займаних посад.
5
Крадіжки грошей та матеріальних цінностей.Виявляє факти у минулому та схильність кандидата до скоєння крадіжок.
6
Присвоєння конфіденційної інформації.Виявляє факти передачі третім особам конфіденційної інформації з минулих місць роботи. Крадіжку та зберігання в себе для можливого використання в майбутньому на шкоду підприємству або власникам.
7
Приховані мотиви влаштування на роботуВиявляє істинність мотивів влаштування на роботу. Наявність зв'язків з конкурентами. Комерційне шпигунство. Кримінальні плани щодо Підприємства та власників.
8
Наявність кримінальних зв'язківВиявляє кримінальні зв'язки, про яких відомо тільки кандидату, а також наявність відомих йому кримінальних зв'язків у його оточенні. Встановлює кримінальні зв'язки, що були в минулому.
9
Вчинення правопорушеньДозволяє отримати інформацію не тільки про зафіксовані правопорушення, а й ті, які залишилися нерозкритими правоохоронними органами, або не відображеними в будь-яких документах, хоча вони були вчинені кандидатом.
10
Алкогольна залежністьВ тому числі у осіб, які не перебувають на обліку в лікувальних установах.
11
Наркотична залежністьУ тому числі у осіб, які не перебувають на обліку в лікувальних установах і, можливо, не потрапили в поле зору правоохоронних органів.
12
Наявність інших залежностейНаявність інших залежностей також є факторами ризику для роботодавця - наприклад, ігрова залежність. Як правило, такі залежності не фіксуються установами охорони здоров'я та правоохоронними органами.
13
Наявність протипоказань медичного характеруУ тому числі тих, які не фіксуються в обов'язковому порядку лікувальними установами.

Чітке дотримання зазначеного алгоритму проходження поліграфа при прийомі на роботу дозволяє керівництву Компанії отримати об'єктивну інформацію щодо осіб, які претендують на вакантні посади та відсіяти неблагонадійних кандидатів.

ПОЛІГРАФ ПРИ ПРИЙОМІ НА РОБОТУ - СХЕМА НАШОЇ ОПТИМАЛЬНОЇ ВЗАЄМОДІЇ.

Для того, щоб наша взаємодія була дійсно ефективною, прошу Вас врахувати наступні важливі рекомендації.

  • Запитання для тестування при прийомі на роботу готуються поліграфологом окремо для кожної вакансії, тому перед початком тестування рекомендується узгодити тематику перевірки для кандидата чи вакансії, на яку він претендує.
  • Якщо ж Вас влаштовує узагальнений список тем для перевірки – перевірка буде проведена відповідно вищенаведеного списку.

Вам необхідно заповнити вакансії Вашої Компанії, але Ви не впевнені щодо кандидатів?
Телефонуєте за телефонами, вказаними на сайті.
Ми з Вами зустрічаємось для обговорення тематики тестувань, ціни та організації проходження перевірок кандидатами.
Я підготовлюю тести з актуальними для Вас і Вашої Компанії питаннями.
Проводжу тестування кандидатів.
Надаю Вам «Довідки» з повною інформацією стосовно кандидатів на працевлаштування до Вашої Компанії!