Розслідування

Мета - встановити, хто саме з підозрюваних осіб прямо або опосередковано причетний до крадіжки, шахрайства, відкатів, зливу інформації стороннім особам або до інших дій, які завдали шкоди підприємству. Саме під час перевірки на поліграфі виявляються організатори і виконавці, а також знімаються підозри з невинних.

Перевірка на детекторі брехні. ПЕРЕВАГИ звернення до поліграфолога.

Перевірка на детекторі брехні скорочує час та матеріальні витрати при розкритті таких злочинів як крадіжка, розкрадання, недостача, шахрайство, «злив» комерційної інформації, зловживання службовим становищем та інших дій, які наносять шкоду фінансовій стабільності та діловій репутації Компанії. Оперативність виявлення винних та припинення їх дій вирішальним чином впливає на можливість повернення власнику викрадених матеріальних цінностей або відшкодування іншої нанесеної шкоди.

Дуже часто перевірка на детекторі брехні є єдиним способом розкрити злочин. Особливо це характерно для виявлення відкатів, хабарів та інших злочинів, що мають обмежену кількість учасників. Адже кожен з них, в разі розкриття злочину, ризикує отримати покарання і тому максимально зацікавлений у приховуванні цих фактів. Навіть у тих випадках, коли він сам, з юридичної точки зору, є потерпілим.

ПОЛІГРАФ ПІД ЧАС РОЗСЛІДУВАННЯ - СХЕМА НАШОЇ ОПТИМАЛЬНОЇ ВЗАЄМОДІЇ.

Методики, які використовуються під час перевірки, дають спеціалісту можливість отримати достовірний та об'єктивний результат; запитання, які задаються обстежуваним, в кожному конкретному випадку готуються індивідуально – за узгодженням з Вами та в залежності від специфіки та цілей розслідування.

Для того, щоб наша взаємодія була дійсно ефективною, я пропоную Вам врахувати наступні важливі рекомендації:

  • Телефонуйте одразу, щойно Ви взнали про те, що сталося – тобто на самому початку розслідування. Це дозволить мені виділити із загальної картини злочину деталі, які можуть бути важливі безпосередньо для підготовки тестових питань та самих тестів.
  • За можливості, обмежте коло осіб, яким відомі деталі злочину – та інформація, яка може бути відома тільки причетним до події особам і не може бути відома непричетним.
  • Якщо є можливість, перешкоджайте поширенню інформації про подію. Це дозволить скоротити коло підозрюваних, яким буде необхідно пройти перевірку на детекторі брехні, а, отже, заощадить Ваші гроші та Ваш час.

Ви взнали про подію та не в змозі самостійно встановити причетних?
Телефонуєте за телефонами, вказаними на сайті.
Ми з Вами зустрічаємось для обговорення Вашої ситуації та порядку проходження перевірок підозрюваними особами.
Я підготовлюю тести для перевірок. За необхідності, виїжджаю на місце події для уточнення важливих для тестування деталей.
Проводжу тестування осіб, яких Ви підозрюєте у причетності.
Надаю Вам «Довідки» з достовірними та об'єктивними результатами перевірок!